همه مخلوقات خدا .....
دفاع از حقوق حیوانات
همه مخلوقات خدا .....
خانه | آرشيو | ايميل

ژاله ف

درباره : یک زن متفاوت با همجنسان خود !!!!!
پروفایل مدیر :ژاله ف

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
امرداد ٩٥
آذر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
اسفند ٩۳
دی ٩۳
آذر ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
اردیبهشت ۸٤
لينکدوني
GREEN BLOG
تالار گفتگوی ایرانیان گیاهخوار
دیده بان حقوق حیوانات
ديده بان محيط زيست
سایت محمد درویش
دلتنگی های مادر زمین
کـانـون وفــا (اولین پناهگاه حیوانات در ایران)
سعید ساربـــان
سپهر سلیمی
سلـــول
دکتر هومن
گرگ تنها
دادخواهی حیوانات از انسانها
پایگاه خبری دامپزشکان ایران
مجله حمایت از گربه های بی سرپرست
وکیل حیوانات
حباب
آوای محیط زیست - محسن تیزهوش
مدارا
گواه
نوشته های سبز
ايران نامه - دكتر سپنتا
آرش - طبيعت و حيات وحش
صدرا
سهیل (دلقک سابق)
زندگی حیوانات
کفتر چاهی
کهن بانو
دکتر لطفی زاده
يوز ايرانی
دانشجوی دامپزشکی
دانشجويان دامپزشکی ... چرا؟
ياد داشت های سعيد
صدائی برای بی صدایان
صدای دامپزشکی - کورش
دنکیشوت معمـار
حمایت از حیوانات - کامران
کاهگل
آوا
آهنگ باران
چشمهای همیشه بیدار زمین
کلینیک دام کوچک
اتوبوس شب
پرنده نگر
روز مرگی
گیاهخواری - زمین - انسان - حیوان
ِDr. Vet
گیاهخوار شو
رضا ترابی - دامپزشکی
سبــز انــدیــش
باگیاهخواری جان میلیونها حیوان را نجات دهید
یخـــاب
یاد داشتهای یک پزشک
پگــاه
میــراث
شیلان
انجمن شوکای کرمانشاه
امیـــریـــه
گـــوش قـــرمــز
سارا صولتی
بــاد ســوار
حیوانات آزمایشگاهی
امیر حسین
یـاد شـادی
سارا صولتی
آرتــا
آیلار
بنجامیــن
وب لاگ مهتاب (موشمول)
مادرم زمیــن
همه گربه های شاعر
یوز پلنگ ایران - پیام احتسابیان
انجمن جبهه طبیعت
دوستدار محیط زیست
حیوانات خانگی
پیشــی نیــوز
کلبــه حیــوانـات
خواب کوتاه (مهندس)
همه چیز درباره ما و گربه هایمان
حیوانات مظلومان بی پناه
شکلات
مسلمان گیاه خوار
دکتر سمپاتیک
دامپزشکی و تازه های داروئی
دانش محیط زیست
مهندس گربه باز
حقــوق حیــوانــات
انجمن حمایت از حیوانات
واگذاری حیونات بی سرپرست
مزرعه حیوانات
http://www.irspca.com/forum/
امید شایگان
آزمايش روي حيوانات
http://animals1995.persianblog.ir/
موضوعات وبلاگ
 
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
کتک خوردن به جرم غذا دادن به گربه های گرسنه !!!!‌

 دیشب حدود  ساعت ١٢  تلفن زنگ زد، تازه داشت خوابم میبرد،  یکی از دوستان بود که خانمی است هم سن و سال خودم از خانواده ای با فرهنگ و تحصیل کرده که متاسفانه به درد بی درمان من (یعنی دوست داشتن و دلسوزی برای حیوانات بیش از شخص خود)  گرفتار است.  گریه میکرد. گفتم چی شده.  گفت ساعت ٩ شب وقتی رفتم گربه های کوچه پائینی را غذا بدم ٢ نفر از اهالی  (١ زن بی وجدان و شوهر نامردش) بشدت کتکم زدند و تمام تنم کبود شده و درد میکند.   دلیلش را پرسیدم گفت : در این کوچه هر شب یک گربه ماده با ۴ فرزندش زیر یک ماشین جیپ قراضه که مدتهاست ازش استفاده نشده منتظر من هستندتا براشون غذا ببرم. متاسفانه در این کوچه آدمهای حیوان ستیزی زندگی میکنند که  چندین بار آمده و به من تذکر داده اند که به گربه ها  غذا ندهم من هم از آنها فرصت خواسته ام تا گربه ها را اهلی کرده و به یکی از پارکها انتقال دهم.   امشب وقتی  ظرف یکبار مصرف حاوی غذا را گذاشتم جلوی گربه ها  یک زن با موهای مش کرده و دک و پز فرنگی مآب با دو مرد آمدند اول کلی بد و بیراه نثارم کردند (که تو روانی هستی باید به تیمارستان انتقال داده شوی و ....) ‌بعد هم زن و یکی از مردها شروع کردند به مشت و لگد زدن به دست و پای من و آن دیگری هم رفت ظرف غذا را از جلوی بچه گربه های گرسنه برداشت پرتاب کرد به هوا و شروع کرد با سنگ آنها را کتک زدن تا فرار کنند و بروند).   گفتم : باید همان موقع به پلیس 110 زنگ میزدی چون کتک زدن و فحش دادن جرم بحساب میاید.  گفت :‌ وقتی برگشتم به خانه زنگ زدم پلیس هم آمد ولی گفت ما میتوانیم به تو نامه ای بدهیم و خودت موضوع را از طریق قانون دنبال کنی و از کجا معلوم آخر سر خودم محکوم نشوم بخاطر کمک به چند حیوان گرسنه !!!!

کلی دلداریش دادم (با اینکه این موضوع باعث شد خودم تا صبح کابوس ببینم)  و گفتم سعی کن از فردا جای غذا دادن آنها را عوض کنی. گربه ها باهوش هستند و کافیه دنبال خودت ببری سر کوچه یا جائی خلوت تر آنها هم بعد از چند روز محل جدید خود را یاد خواهند گرفت (لازم به ذکر است که این خانم در منطقه ای اعیان نشین که میبایست ساکنین بافرهنگی داشته باشد "فرمانیه" زندگی میکند).  یکی دیگر از دوستان (مرجانک) پریروز زمانی که برای خرید به سوپرمارکت محله میرفته  بچه گربه یک ماهه ای را در جوی آب (البته جوی بدون آب)‌ پیدا میکند که از روی دلسوزی  با خود به خانه میبرد.  گربه به شدت بوی ادرار انسان میداده (یعنی فکرش را بکنید گربه را انداختند در جوی و جوانان غیور مملکت هم برای شوخی و خنده تا توانسته اند روی وی شاشیده اند و خندیده اند)‌ بچه گربه را بعد از شستشو و دادن غذا برای معاینه به دامپزشکی میبرد (چون نمیتوانسته روی 4 دست و پا ثابت بماند)  دامپزشک بعداز معاینه و فهمیدن اینکه ۴ دست و پای گربه معلوم نیست به چه دلیل "تصادف یا لگد مال شدن توسط آدم٢پاها"  از بین رفته و چاره ای جز خواباندن گربه نیست، با تزریق زندگی دردناکش را به پایان میرساند.  دوست دیگری طبق روال رایج این روزها بچه گربه های نوزادی در کنار سطل زباله شهرداری درون گونی پیدا میکند و مشغول شیر دادن به آنها است و از طرفی گربه دیگری را با پاهای درب و داغون در کوچه پیدا کرده و برای مداوا به دامپزشکی برده. از  این اتفاقات زیاد میافته و این تازه قسمتی است که ما دوست داران حیوانات تصادفی با آن برخورد میکنیم. خدای بزرگ خودش شاهد است که در روز چقدر از این حیوانات با اینگونه زجر و شکنجه ها از بین میروند.  بیخود نیست خداوند از این کشور دل بریده و رفته است.

چیزی که برای اینجانب بسیار تعجب آور است  ترس و وحشت مردم ایرانزمین  از گرفتن بیماری از حیوانات است. یعنی اینقدر در این مورد حرف میزنند و گزافه گوئی میکنند که دیدن یک گربه بیمار در گوشه کوچه آن هم بدلیل نخوردن غذا و یا خوردن کتک از 2پاها  باعث وحشت آنها میشود درحالیکه از هوای کثافت و بیماریزای این شهر نمیترسند از اینکه ٢ ماه تمام از آبی آشامیده اند که از روی جسد متلاشی شده یک انسان گذر میکرده نمی هراسند و حتی جرایدی که 2-3 صفحه در مورد بیماریزا بودن حیوانات مینویسند فقط  چند خط درمورد یافتن جسد متلاشی شده انسان در آب شرب یک منظقه بزرگ و خطر جدی آن برای سلامت انسان  به چاپ میرسانند.

پریشب برای شاید هزارمین بار  حدود نیم ساعت وقتم صرف صحبت کردن با آقائی شد که میگفت این گربه ماده زائیده و بچه هاش در حیاط ما رفت و آمد میکنند و گویا مریض احوال هستند و من بچه کوچک دارم و خطرناک هستند و...... کلی برایش توضیح دادم اینطور که فکر میکنند نیست و ......  شکر خدا کتک نخوردم و گویا این شخص خودش هم با حیوانات خصومتی نداشت و فقط ذهنش آلوده شده بود از ترس بیماریزا بودن آنها.   

این روزها حتما"  خبر زنده بگور کردن ٣ میلیون زنبور درمملکت گل و بلبلمان به گوشتان خورده.  زنبورهائی که توسط محققین دیده بان زمین بعنوان با ازش ترین گونه در خطر  انقراص معرفی شده و  بودجه بسیار بالائی برای پرورش آنها در نظر گرفته اند و در کشورهای مختلف مردم برای جلوگیری از انقراض آنها فعالیت میکنند. ۷۰٪  گرده افشانی کلیه گیاهان روی کره زمین توسط زنبورها انجام میشود  دانشمندان میدانند همانطور که انیشتین سالها قبل گفت درصورت  نابودی زنبور  (به علت گرده افشانی)  انسان و موجودات دیگر بیش از چند سال دوام نخواهند آورد.

 دوست داران طبیعت و حیوانات ایرانزمین،‌ نباید یکدیگر را تنها بگذاریم . باید با هم متحد باشیم و در مواقع ضروری از یکدیگر دفاع کنیم.


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!