همه مخلوقات خدا .....
دفاع از حقوق حیوانات
همه مخلوقات خدا .....
خانه | آرشيو | ايميل

ژاله ف

درباره : یک زن متفاوت با همجنسان خود !!!!!
پروفایل مدیر :ژاله ف

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
امرداد ٩٥
آذر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
اسفند ٩۳
دی ٩۳
آذر ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
اردیبهشت ۸٤
لينکدوني
GREEN BLOG
تالار گفتگوی ایرانیان گیاهخوار
دیده بان حقوق حیوانات
ديده بان محيط زيست
سایت محمد درویش
دلتنگی های مادر زمین
کـانـون وفــا (اولین پناهگاه حیوانات در ایران)
سعید ساربـــان
سپهر سلیمی
سلـــول
دکتر هومن
گرگ تنها
دادخواهی حیوانات از انسانها
پایگاه خبری دامپزشکان ایران
مجله حمایت از گربه های بی سرپرست
وکیل حیوانات
حباب
آوای محیط زیست - محسن تیزهوش
مدارا
گواه
نوشته های سبز
ايران نامه - دكتر سپنتا
آرش - طبيعت و حيات وحش
صدرا
سهیل (دلقک سابق)
زندگی حیوانات
کفتر چاهی
کهن بانو
دکتر لطفی زاده
يوز ايرانی
دانشجوی دامپزشکی
دانشجويان دامپزشکی ... چرا؟
ياد داشت های سعيد
صدائی برای بی صدایان
صدای دامپزشکی - کورش
دنکیشوت معمـار
حمایت از حیوانات - کامران
کاهگل
آوا
آهنگ باران
چشمهای همیشه بیدار زمین
کلینیک دام کوچک
اتوبوس شب
پرنده نگر
روز مرگی
گیاهخواری - زمین - انسان - حیوان
ِDr. Vet
گیاهخوار شو
رضا ترابی - دامپزشکی
سبــز انــدیــش
باگیاهخواری جان میلیونها حیوان را نجات دهید
یخـــاب
یاد داشتهای یک پزشک
پگــاه
میــراث
شیلان
انجمن شوکای کرمانشاه
امیـــریـــه
گـــوش قـــرمــز
سارا صولتی
بــاد ســوار
حیوانات آزمایشگاهی
امیر حسین
یـاد شـادی
سارا صولتی
آرتــا
آیلار
بنجامیــن
وب لاگ مهتاب (موشمول)
مادرم زمیــن
همه گربه های شاعر
یوز پلنگ ایران - پیام احتسابیان
انجمن جبهه طبیعت
دوستدار محیط زیست
حیوانات خانگی
پیشــی نیــوز
کلبــه حیــوانـات
خواب کوتاه (مهندس)
همه چیز درباره ما و گربه هایمان
حیوانات مظلومان بی پناه
شکلات
مسلمان گیاه خوار
دکتر سمپاتیک
دامپزشکی و تازه های داروئی
دانش محیط زیست
مهندس گربه باز
حقــوق حیــوانــات
انجمن حمایت از حیوانات
واگذاری حیونات بی سرپرست
مزرعه حیوانات
http://www.irspca.com/forum/
امید شایگان
آزمايش روي حيوانات
http://animals1995.persianblog.ir/
موضوعات وبلاگ
 
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
پیشرفت علمی و عقب افتادگی ذهنی در دانشکده های ایرانزمین

 دعایی از زنده یاد دکتر علی شریعتی

 خداوندا  به علمای ما مسولیت و به عوام  ما علم و به مومنان ما روشنایی و به روشنفکران ما ایمان و به متعصبین ما فهم و به فهمیدگان ما تعصب و به زنان ما شعور و به مردان ما شرف و به جوانان ما اصالت و  به اساتید و دانشجویان ما  عقیده و به و به مبلغان ما حقیقت و به دینداران ما دین و به نویسندگان ما تعهد و به هنرمندان ما درد و به شاعران ما شعور و به محققان ما هدف و به نومیدان ما امید و به ضعیفان ما نیرو ببخشا..   
                                   
Your image is loading...
فضای سبز دانشکده دکتر شریعتی

بعد از حمله به گربه های دانشکده الزهرا و اعتراض بموقع حامیان حیوانات  از بدرفتاری و جمع آوری و تغییر مکان آنها و دخالت رئیس انجمن حمایت ازحیوانات و جلوگیری موقتی از آوارگی گربه های ساکن در محوطه سر سبز الزهرا  ... امروز توسط یکی از دانشجویان دانشکده دکتر شریعتی با خبر شدیم که پیرو ترس از نازا شدن دختران دانشجو براثر موی گربه تعجب و مسمومیت غذائی یکی از دانشجویان و ربط دادن آن به موی گربه !!!! (لازم به ذکر است گربه ها در فضای سبز و با فاصله ای بسیار زیاد از قسمت ناهار خوری زندگی میکردند و مسمومیت غذائی بهانه ای بیش نیست)   چند دختر دلسنگ دانشجو  به همراه ٢ پسر جوان به ١۵ گربه  بدبختی که در محوطه بسیار وسیع  و سر سبز آنجا زندگی میکردند حمله ور شده و به طور بسیار وحشیانه آنها را با دست و پاهای بسته و گره خورده به یکدیگر رویهم  داخل 3  گونی برنج ریخته درب گونی را طناب پیچ کرده و از محوطه خارج کرده اند.. به گفته شاهد عینی ٢ پسر جوان ادعا داشتند که گربه ها را در بیابان های اطراف رها خواهند کرد (دانشکده دکتر شریعتی در خانی آباد نو قرار دارد).    جای بسی تعجب است که دانشکده ای با این همه ادعای علم و فناوری پیشرفته و مدرن هنوز دم از نازا شدن دختران از موی گربه میزند  و مسئولین آن  اینقدر شعور ندارند که بفهمند این جمله در اصل بی پایه و اساس است و در هیج کجای دنیا غیر از ایرانزمین شنیده نمیشود.. استادان ... مسئولین .. سرپرستان و دانشجویان محترم دانشکده چرا به خودتان زحمت نمیدهیددر اینترنت سرچ کنید ببینید اصلا"‌چنین چیزی صحت دارد یانه شما که اکثرا"‌ دانشجویان  IT کامپیوتر هستید و استاد اعظم در جستجوی مطالب.   ای بی انصاف ها گربه ها را با دست و پای بسته در بیابان رها کردید .. یعنی حکم قتل آنها را صادر کردید.. فضائی باین بزرگی و سر سبزی جائی نداشت تا در قسمتی از آن  15  گربه بدبخت به زندگی خودشان ادامه بدهند...  امیدوارم پروردگار بزرگ از مسببین این وحشیگری به هیچ وجه نگذرد.

عکس هائی از محوطه وسیع  دانشکده که زندگی چند گربه بدبخت جای دانشجویان محترم را تنگ کرده بود

Your image is loading...

Your image is loading...

 

به گفته مسئولین با فرهنگ دانشکده :  هم‌اکنون دانشکده فنی دکتر شریعتی با بیش از 6500 دانشجو و 550 نفر کادر علمی و کارکنان اداری آموزشی فعالیت می‌نماید. امید است این تلاش‌ها، گامی موثر در جهت ارتقا سطح علمی و فرهنگی دانش‌پژوهان و توسعه عدالت آموزشی کشور عزیزمان باشد !!!! متفکر

 

Your image is loading...
Your image is loading...
Your image is loading...

Your image is loading...

به گفته شاهد عینی که به دلیل شهرستانی بودن در خوابگاه دانشگاه سکونت دارد .. یکی از گربه های ماده به همراه بچه ٣ ماهه اش آنجا باقی مانده که این دو بشدت وحشت زده شده اند و بدنشان در اثر برخورد با سنگ و شاخ و برگ و تیغ گل ها آسیب دیده است.   

آدرس :  تهران – خانی آباد نو- بزرگراه شهید تندگویان- میثاق جنوبی- خیابان دانشکده (61 شرقی)- دانشکده فنی دختران دکتر شریعتی  (مساحت ٣٠ هکتار)

شماره تلفن برای اعتراض حامیان  55003335  لطفا" زنگ بزنید اعتراض کنید و نتیجه را در کامنت  در این وب لاگ منعکس کنید.


[ تگ ها : ]
+
سیـــاه گـوش یـــا سیــاه بخــت؟!

قابل توجه حامیان حیوانات خصوصا" جناب آقای دکتر آل داوود رئیس محترم انجمن حمایت از حیوانات و کلیه ‌دامپزشکان متعهد و محترم ایرانزمین

 

سیاه گوش  تنها و غمگین محبوس در زندان ارم حالش اصلا"‌خوب نیست .. هر بار بهش سر زدیم میلنگید ولی حالا تمام دور دهانش زخم شده و خیلی بی حال گوشه ای افتاده.  خواهش میکنم یکی از دامپزشکان محترم به داد این حیوان زیبا برسه.. نگذارید از بین بره تاکسیدرمی بشه و اضافه بشه به اجساد خشک شده موزه دار آباد.

دامپزشک مسئول حیوانات ارم اصلا"‌معلوم  نیست کیه؟  و اصلا"‌مطمئن نیستم چنین شخصی وجود خارجی داشته باشه.. 

کمکش کنید تا دیر نشده...

 

سباه گوش کشته شده در جاده بیجار- زنجان  

Your image is loading...

سیاه گوش آزاد در طبیعت

 

 

 

 

 


[ تگ ها : ]
+
با حیوانات تعامل مثبت داشته باشید..

 آخرین دستاوردهای متخصصین مرکز ملی هدایت (ارتقاء) سلامت و رفتار شناسی توکیو اعلام کرد  :  ‌با  حیوانات خانگی تعامل مثبت داشته باشید. آنها ممکن است از خیلی از انسانها سالمتر و تمیزتر باشند. عوامل مشترک زیاد آنها با انسانها میتواند به شکل واکسن در بدن عمل کند

 

ما همچنان مشغول کمک به مخلوقات گرسنه و نیازمند خداوند  و درگیری لفظی با آدم٢پا های معترض بی انصاف هستیم.   دیشب وقتی به ٢ تا گربه بدبختی که از ٨ تا باقیمانده (بقیه رفتند زیر ماشین) غذا میدادم  آقای مسنی بسیار مرتب و شیک با شلوار و بلوز مارک دار خارجی آنطرف کوچه ایستاده بود و بمن نگاه میکرد و مشغول صحبت با یکی دیگر از اهالی محل بود.. فهمیدم در مورد من و گربه ها صحبت میکنه.. رفتم جلو و گفتم اتفاقی افتاده .. اول گفت نه هیچی ولی بعد که من اصرار کردم شروع کرد در مورد غیر بهداشتی بودن کار بنده و بیماریزا بودن گربه ها  و  اینکه یکی از اقوامشان براثر نوازش گربه سرطان گرفته و دار فانی را وداع گفته  و ..... ما هم تا توانستیم جوابش را دادیم که آقا برو خجالت بکش دست کم یک آدم کوته فکر بیسواد این حرفها را بزنه قابل قبوله تو دیگه چی میگی برو خودت مطالعه کن و این چرندیات را نگو و.... خلاصه دید از پس  اینجانب برنخواهد آمد دست نوه اش را گرفت به زبان سلیس انگلیسی بهش گفت Go inside before you get sickness from these cats  .. هیهات.... از کینه و نفرتی که ایرانیان به حیوانات دارند...یکی ازشکایات  ایشان هم این بود که گربه ها  جلوی درب ساختمان  مینشینند و منظره بسیار  زشتی است تماشای آنها.. باورم نمیشه حیوان به این زیبائی چطور به نظر ایرانزمینیان زشت میاید؟!

دیروز عصر  برای بار دوم در طول یکماه اخیر یکی ازدوستانم  4 گربه نوزاد وسط بلوار پیدا کرد.  آنها رابرد خانه ولی چون یکی دو روز بیشتر از تولدشان نمیگذشت زنده نماندند. همین خانم مهربان  یکماه قبل  ٣ گربه دیگر را کنار سطل زباله شهرداری پیدا کرده بود که هنوز مشغول نگهداری از آنها در تراس آپارتمانش میباشد.

از آنجائیکه دلیل اصلی بیزاری و تنفر ایرانزمینیان از حیوانات بخصوص گربه .. گرفتن بیماری از آنهاست، در اینجا  لینک چند سایت معتبر را میگذارم در جواب نوشته های دکتران و جامعه شناسان ایرانی در روزنامه ها و برنامه های تلویزیونی که همچنان به جو سازی خود برعلیه حیوانات و نگهداری آنها ادامه میدهند.  شهروندان عزیزی که ادعا دارید رادیو تلویزیون ایران مشغول دروغ گوئی و گول زدن مردم در رابطه با مسائل سیاسی و مالی و اداری هستند.. پس چرا وقتی چند مکانیک ونحار را میاورند به عنوان دکتر و دامپزشک با آنها مصاحبه میکنند و موج منفی میفرستد برای نگهداری از حیوان خانگی.. حرفشان را باور میکنید ؟؟!!!!  متفکر  بجای گوش کردن به مزخرفات و چرندیات محققین و متخصصین ایرانی خود به سایتهای معتبر رجوع کنید و آخرین تحقیقات دانشمندان را در مورد حیوانات بخوانید...  اما بدنیست ابتدا مطلب سراپا جفنگ زیر را که اخیرا"  در روزنامه جمهوری اسلامی بچاپ رسیده مطالعه فرمائید که قسمت کوچکی از آنرا در زیر لینک کپی کرده ام.  

 گزارش پراشتباه و عجیب روزنامه جمهوری اسلامی درباره حیوانات خانگی + نتیجه تماس با دفتر روزنامه

درمطلب فوق دکتر علی جاری دامپزشک  درمورد  افزایش نگهداری از حیوانات در منزل و افزایش بیماریها سخنرانی نموده  تعجب (عجب دامپزشک حیوان دوستی ) که در بخشی از آن به خانواده‌های محترم توصیه می‌کنند اگر به هر دلیل علاقه دارند حیواناتی را در منزل نگهدارند، سعی کنند حیوانات حلال گوشت و دامها را نگهداری کنند و برای آنها شناسنامه بهداشتی هم بگیرند (شاید باین منظور که اگر با کمبود گوشت روبرو شدند فورا" ‌سر حیوان را بریده و گوشتش را نوش جان فرمایندقهقهه). دکتر جاری درباره کشف بیماریهای ناشناخته و پیچیده در میان دارندگان حیوان در منزل هم می‌گوید: نوعا گزارش‌هایی هست که بسیاری از افرادی که به بیماریهای پیچیده مبتلا می‌شوند کسانی هستند که بدون آگاهی حیوانات را در منزل خود نگهداری می‌کنند و این مساله حتی در میان حیوانات حلال گوشت هم اعلام شده که مراقبت‌ها را برای آن افراد هم سفارش می‌کنیم (من نفهمیدیم منظور از بیماریهای پیچیده چی بید ؟؟؟‌!! متفکر استرس)

خانم دکتر بهجت یزد خواستی جامعه شناس و استاد دانشگاه اصفهان نیز که خود سالها در خارج از کشور به تحقیق و تحصیل مشغول بوده (حالا معلوم نیست این خانم دکتر جامعه شناس در کدام کشور خارج  از ایران مشغول تحقیق و تفحص بوده  شاید شاخ آفریقا یا افعانستان و بنگلادش... خدا داند ).  در این مقاله اظهار نظر کرده اند که بهتر است خود در لینک بالا بخوانید و قضاوت کنید.

 

موارد ذیل را از معتبر ترین سایت های تحقیقاتی از جمله  ScienceDaily  برداشت کرده ام .  من نمیدانم شایدمحققین ما خیلی تحقیقاتشان موثر تر و پیشرفته تر از جهانیان باشد که به این نتایج خنده دار و مضحک در مورد نگهداری از حیوانات خانگی رسیده اند.

 

 

http://www.sciencedaily.com/releases/2009/09/090928172532.htm

 http://www.sciencedaily.com/releases/2006/12/061227093518.htm

 

  http://www.sciencedaily.com/releases/2005/11/051125104919.htm

 

 

http://www.webmd.com/hypertension-high-blood-pressure/features/health-benefits-of-pets

http://stress.about.com/od/lowstresslifestyle/a/petsandstress.htm

 http://www.peteducation.com/article.cfm?c=0+1278+1490&aid=638

http://newsinhealth.nih.gov/2009/February/feature1.htm

 http://cats.about.com/u/ua/youandyourcat/catsastherapy.htm?nl=1

 


[ تگ ها : ]
+
چهار راه مــرگ

Fyodor Dostoyevsky

Love the Animals, Love the Plants, Love everything.  If you love everything, you will perceive the divine mystery things. Once you perceive it, you will begin to comprehend it better everyday and you will come to love the whole world  With an all-embracing love

 

دلم خیلی گرفته..  از ٨ تا گربه ای که در فاصله ۵٠ متری خانه ام سر یک چهار راه کوچک غذا میدادم (اسمش را گذاشتم چهار راه مرگ)  فقط ٢ تا زنده مانده .. همه زیر یکسال سن داشتند. ساعت ٧ بعد از ظهر نزدیک شمشادهای پیاده رو جمع بودند منتظر من و لئون تا براشون غذا ببریم.. آنها هم هی خودشان را لوس کنند و دور پای ما بچرخند.. معروفترینشان گربه لئون بود به اسم (سانی) یک گربه زرد رنگ نر خوشگل که خیلی هم گردن کلفت شده بود.. ولی ناغافل غیبش زد (یعنی مرد)..  ۴ تا بچه های شاندیز بودند (خودش پارسال مرد)  که فقط یکیشون مونده (یک گربه نر سفید).. چهارشنبه عصر خواهرش که یک  گربه سیاه پشمالوی ماده خیلی مهربان بود و  یکماه پیش برای اولین بار بچه دار شد جلوی چشم ما ماشین محکم زد بهش.. چشماش زده بود بیرون و خون از حلقومش میامد.. ولی نمیمرد و خس خس میکرد.. نیم ساعت بالا سرش بودیم و زجر کشیدنش را نظاره میکردیم و کاری از دستمان بر نمیامد. دیگه جای درنگ نبود بردیمش دامپزشکی هیچ امیدی برای زنده ماندنش نبود و باید راحت میشد.  خدایا چرا نگذاشتی دست کم این مادر مهربان یکماه بیشتر کنار ٢ تا بچه باقیمانده اش زندگی کنه و از وجود آنها لذت ببره.. چرا ٢ تا توله یک ماهه را بی مادر گذاشتی؟!‌   توله هاش ٣ تا بودند که  یکی از آنها یک  شب قبل از مرگ مادر  رفت زیر لاستیک ماشین و له شد.. اولش ۵ تا زائیده بود و هی به دندان میگرفت از این خانه به آن خانه .. آخر سر ٣ تای باقیمانده را آورد در حیاطی نزدیک ما جائی خیلی امن که اگر زنده میماند میتونست کنار بچه هاش لذت ببره چون انسانی در آنجا ساکن نیست که با وایتکس و شیلنگ و چوب و سنگ بیرونشون بیاندازه. حالا ٢ تا توله یک ماهه تنها مانده اند و هر روز صاحب خانه که جوان با وجدانی است  میاد درو باز میکنه براشون کمی جگر خرد شده و شیر میگذاریم ولی پیداشون نمیکنیم.. یک ماشین قدیمی شاسی بلند در حیاط پارکه که به گفته مرد جوان  اینها میرن یک جائی تو سوراخ سنبه های ماشین.  اگر قادر باشند غذا بخورند جاشون امنه و بد نیست ولی بعید میدونم گربه یک ماهه بتونه غذا بخوره ؟!!!‌  به همین دلیل داریم سعی میکنیم آنها را بگیریم و کمی بهشون برسیم.

 

     Your image is loading...     شاندیز

 

     Your image is loading...    جسـد شاندیز

 گربه نرهای خوشگل محله ما هم که همه سفید و پشمالو بودند و هر روز میامدند زیر پنجره من تا سهم غذاشون را بگیرند  اکثرا"‌ غیب شدند  (یعنی بطور یقین مردند).. گربه نرهای خوشگل و گردن کلفتی که اگر در یک کشور متمدن میبودند کلی صاحب پیدا میکردند  .. ۶ تا بودند که  ٢ تای آنها باقی مانده (یک گربه زرد شبیه اسکندر و یک گربه سفید که ٢ سال قبل ماشین بهش زد و از آن موقع یکی از دستاش از آرنج به پائین فلج شده و کشان کشان میاد غذا میخوره.. ماشالله بگم چشم نخوره تونسته یک جورائی با وضعیتی که داره عادت کنه).

اینه عاقبت گربه های خیابانی تهران که اینقدر مردم پست فطرت از جمله نویسندگان جراید و مامورین شهرداری و مردم بی خدا و حتی بعضی از دامپزشکان محترم (گفتم بعضی لطفا"‌همگی جوگیر نشوید) نگران ازدیاد آنها هستند و مرتب در مورد چگونگی مبارزه با این ازدیاد که جامعه را به خطر انداخته  تعجب سخنسرائی میکنند  بابا چه ازدیادی.. تحمل دیدن ۵ تا گربه را هم ندارید بی انصاف ها .  اصلا"‌ دیگه حرف عقیم سازی را هم  برای کم کردن جمعیت گربه ها نزنید مخصوصا"‌شما ‌دامپزشکان متعهد که قسم خورده اید از جان حیوانات محافظت کنید  نه اینکه بدتر ذهن مردم را آشفته کنید.. مگر کسی  گربه ها را سرشماری کرده که دم از ازدیاد آنها میزنید ؟‌  من و امثال من  که روز و شبمان  را داریم با اینها میگذرانیم  حق قضاوت در ازدیاد یا کم شدن آنها را داریم نه کسی که تا بحال دست نوازش به سر یک گربه نکشیده ولی با دیدن ٣ گربه گرسنه  کنار سطل زباله شهرداری شکایت و گله سر میدهد.   اصلا"‌چرا فکری به حال ازدیاد آدمها نمیکنید که دارند تهران را میترکانند؟   دست از سر حیوانات بردارید بی انصاف ها... باز هم تکرار میکنم عمر مفید گربه های خیابانی اگر خیلی زرنگ باشند ۴-۵ سال بیشتر نیست .  بچه گربه های نوزاد همه به دلایل مختلف میمیرند و اونی هم که زنده میمونه میره زیر چرخ ماشین اشرف ها و  له میشه.. تو رو خدا بگذارید دست کم عمر کوتاهشون را سپری کنند. اینقدر بخیل نباشید کمکشون کنید.  اینقدر بی انصاف نباشید .. اینقدر بد قلب نباشید. وحشت از بیماریزا بودن آنها نداشته باشید... متاسفم که در این مملکت ماندم.. بی انصاف ترین و خود خواه ترین مردم کره زمین ساکنین ایرانزمین هستند، بابا خاور دوریها هم دارند انسان میشن .. دست از وحشیگری هاشون بر میدارند.. ولی ما.. انگار روز به روز درمورد حیوانات بدتر میشم.. وحشی تر میشیم....

ببینید چه میکنند ایرانزمینیان حتی با گونه های کمیاب در خطر انقراض .. دیگه چه انتظاری باید داشت درمورد رفتار با سگ و گربه های بدبخت خیابانی ؟!

 توله پلنگ کشته شده در یاسوج/ تیرماه 1388

 سال پلنگ و سهم ما  (مطلب نوشته شده در رابطه با عکس فوق توسط سرباز زمین) 

 

یکسال تمام با قسمت ترافیک شهرداری مکاتبه کردیم مراجعه کردیم بلکه یک سرعت گیر سر این چهارراه لعنتی نصب کنند (البته به آنها نگفتیم گربه ها دارند هر روز میرن زیر ماشین له میشن چون ١٠٠%‌ میگن به جهنم و درک... )    آخه غیر از کشته شدن گربه ها مرتب (دست کم هفته ای یکبار)  دوتا ماشین اینجا محکم میخورند به همدیگه ولی کو گوش شنوا.. شهرداری مشغول کارهای دیگر و کسب درآمد خودش است.. از جمله بستن شرکتهائی که چهل ساله دارند در ساختمانی کار میکنند به بهانه نداشتن مجوز اداری و  دادن مجوز ساخت و ساز های بی مورد... ساختن آپارتمان های ٧-٨ طبقه در کوچه ٣ متری..  ولی بقول خودشان نصب سرعت گیر لغو شده !!!!!!‌  عجب مملکت گل و بلبلی...  آرزو به دلم مانده شب ها یه کم لای پنجره اطاق خوابم را  باز کنم... صبح سحر صدای پرنده ها را بشنوم.. ذهی خیال باطل.. باید از ١١ شب تا ۶ صبح پنبه بگذارم در گوشم از صدای خاک برداری و گود کردن زمین برای ساختمان سازی و خالی کردن تیر آهن هی از جا بپرم..  حالم داره از این شهر لعنتی بهم میخوره..  

مجددا" پوزش میطلبم از تعداد معدودی انسان واقعی که همانند من در این جهنم زندگی میکنند و تعداد انگشت شماری از دامپزشکان متعهد که واقعا"‌عاشق حیوانات و در پی کمک به آنها هستند و با برچسب دامپزشک بودن بدتر ذهن مردم را مشوش نمیکنند.

   دلتنگیهای مادر زمین   منتظر

 

 

 


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!