همه مخلوقات خدا .....
دفاع از حقوق حیوانات
همه مخلوقات خدا .....
خانه | آرشيو | ايميل

ژاله ف

درباره : یک زن متفاوت با همجنسان خود !!!!!
پروفایل مدیر :ژاله ف

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
امرداد ٩٥
آذر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
اسفند ٩۳
دی ٩۳
آذر ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
اردیبهشت ۸٤
لينکدوني
GREEN BLOG
تالار گفتگوی ایرانیان گیاهخوار
دیده بان حقوق حیوانات
ديده بان محيط زيست
سایت محمد درویش
دلتنگی های مادر زمین
کـانـون وفــا (اولین پناهگاه حیوانات در ایران)
سعید ساربـــان
سپهر سلیمی
سلـــول
دکتر هومن
گرگ تنها
دادخواهی حیوانات از انسانها
پایگاه خبری دامپزشکان ایران
مجله حمایت از گربه های بی سرپرست
وکیل حیوانات
حباب
آوای محیط زیست - محسن تیزهوش
مدارا
گواه
نوشته های سبز
ايران نامه - دكتر سپنتا
آرش - طبيعت و حيات وحش
صدرا
سهیل (دلقک سابق)
زندگی حیوانات
کفتر چاهی
کهن بانو
دکتر لطفی زاده
يوز ايرانی
دانشجوی دامپزشکی
دانشجويان دامپزشکی ... چرا؟
ياد داشت های سعيد
صدائی برای بی صدایان
صدای دامپزشکی - کورش
دنکیشوت معمـار
حمایت از حیوانات - کامران
کاهگل
آوا
آهنگ باران
چشمهای همیشه بیدار زمین
کلینیک دام کوچک
اتوبوس شب
پرنده نگر
روز مرگی
گیاهخواری - زمین - انسان - حیوان
ِDr. Vet
گیاهخوار شو
رضا ترابی - دامپزشکی
سبــز انــدیــش
باگیاهخواری جان میلیونها حیوان را نجات دهید
یخـــاب
یاد داشتهای یک پزشک
پگــاه
میــراث
شیلان
انجمن شوکای کرمانشاه
امیـــریـــه
گـــوش قـــرمــز
سارا صولتی
بــاد ســوار
حیوانات آزمایشگاهی
امیر حسین
یـاد شـادی
سارا صولتی
آرتــا
آیلار
بنجامیــن
وب لاگ مهتاب (موشمول)
مادرم زمیــن
همه گربه های شاعر
یوز پلنگ ایران - پیام احتسابیان
انجمن جبهه طبیعت
دوستدار محیط زیست
حیوانات خانگی
پیشــی نیــوز
کلبــه حیــوانـات
خواب کوتاه (مهندس)
همه چیز درباره ما و گربه هایمان
حیوانات مظلومان بی پناه
شکلات
مسلمان گیاه خوار
دکتر سمپاتیک
دامپزشکی و تازه های داروئی
دانش محیط زیست
مهندس گربه باز
حقــوق حیــوانــات
انجمن حمایت از حیوانات
واگذاری حیونات بی سرپرست
مزرعه حیوانات
http://www.irspca.com/forum/
امید شایگان
آزمايش روي حيوانات
http://animals1995.persianblog.ir/
موضوعات وبلاگ
 
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
مــا روانــی و سـادیستـی نیستیـــم

دیشب بعد از ٣۵ سال یکی از دوستان بسیار قدیمی از لندن تلفن زد ... دوستی که در نوجوانی با هم آشنا شده و همزمان برای ادامه تحصیل به انگلستان رفتیم. او دیگر به ایران باز نگشت بطوریکه با گذشت این سالها و معاشر نبودن با ایرانیان جملات فارسی را به سختی ادا میکرد.  گویا خبر جدید در مورد حمله نیروی انتظامی و تعدادی آدم از خدا بی خبرو پرسنل صدا و سیما به خانه خانم کهنسال را در یکی از سایت ها خوانده بود و از آنجائیکه به عشق و علاقه من به تمام مخلوقات خدا (حیوانات +‌طبیعت)  آگاهی داشت نگران حال و روز من شده بود.  گفت :‌ تو با این روحیه و طرز فکر چرا در ایران ماندی چرا همان زمان بازنگشتی آن مملکت جای تو نیست . داغون میشوی.  حواب دادم‌:  کجای کاری که مدتهاست داغون شده ام راست میگوئی این مملکت جای من و امثال من نیست اما فراموش نکن تعداد انسانهای واقعی و دلسوز طبیعت و حیوانات در این مملکت کم نیست ولی متاسفانه با توجه به شرایط موجود کار زیادی از دست کسی بر نمی اید.     گفت ‌: ‌اینجا ٢ هفته قبل یک کبوتر افتاده بود وسط پارک نمیدانی چه خبر شد  ١٠  گروه از انجمن های مختلف حمایت از حیوانات با هلیکوپتر و آمبولانس بهمراه تعداد زیادی  دامپزشک و  پلیس و تعداد بیشماری مردم جمع شده بودند که چرا پرهای این پرنده آسیب دیده و قادر به  پرواز نیست بعد اشاره کرد به مطلبی که در فیس بوک در مورد کشتن پلنگ با تیر در ایران شنیده و عکس هایش را دیده بود. واقعا"‌شاکی بود (یعنی چه !!! اینها نمیفهمند این حیوانات چه ارزشی دارند).  به او گفتم اگر این پرنده در یکی از پارکهای ایران روی زمین نیمه جان میافتاد به احتمال زیاد از ترس آنفولانزای مرغی همانجا آتشش میزدند و اضافه کردم :‌ اخیرا"‌ تعداد زیادی از مجتمع ها بخشنامه صادر کرده اند که بعلت شیوع آنفولانزای خوکی کسی اجازه نگهداری از سگ و گربه را ندارد!!!!!!  

این روزها دوست داران حیوانات همه عصبی - نگران و دلواپس آینده هستند. ماجرای زن کهنسال دل خیلی ها را به درد آورد (حتی دل کسانی که خود حیوان خانگی ندارند و زیاد هم بفکر کمک به حیوانات نیستند ولی انسانیت و رحم و مروت در وجودشان نمرده است)  خانم سن و سال داری بمن میگفت :‌ حیوانات نگین های دنیا هستند و نباید با آنها بدرفتاری شود.

ماجرای خانم کهنسال بوسیله چند وب لاگ نویس قلم زده شد و روزنامه ها هم که دروغ های بزرگ خود را به میل خود درج کردند (غیر از روزنامه اعتماد که اصل ماجرا را منتشر کرد) پس تکرار ماجرا بی معنی است.  من نیز حمله و هجوم ٢٠ نفر بطور ناگهانی به خانه زنی کهنسال را واقعا" دور از انصاف میدانم ولی  کار خانم کهنسال نیر در نگهداری گربه ها مورد تائید من نیست.  یک حیوان دوست واقعی که در آپارتمانی کوچک زندگی میکند و وضع مالی چندان خوبی هم ندارد میتواند به نگهداری از یک یا حد اکثر ٢ گربه رضایت دهد و نه خود دچار دردسر شود ،‌نه صدای حیوان ستیزان این مملکت را در بیاورد و نه حیوانات بیگناه را اسیر و شکنجه و در آخر به کشتن دهد.

  نوشته من در وحله اول  خطاب به قاضی محله و آندسته از مردمان حیوان ستیز این مملکت است که حیوان دوستان و کسانی که حیوان خانگی نگهداری میکنند را روانی و سادیسمی مینامند  (درصورتیکه در تمام کشورهای متمدن و با فرهنگ دنیا حیوان آزاران را دیوانه و روانی خطاب کرده و مشاوره با روانکاو را برای آنان الزامی میدانند).   

آقای قاضی محترم در کشورهای متمدن و پیشرفته (کل قاره اروپا +‌آمریکا +‌کانادا +‌استرالیا)‌  ٨۵% از مردم در خانه خود سگ و گربه نگهداری میکنند و کودکان خود را از بدو تولد در کنار حیوان خانگی بزرگ کرده و  مهربانی با حیوان را به کودک میاموزند.  در مدارس ابتدائی بچه ها را به مهربانی با حیوانات تشویق میکنند و با آوردن گربه و سگ و همستر و حتی گاهی مار به کلاس ها شاگردان را با زندگی آنها و رعایت حقوق آنها آشنا میسازند . در رسانه ها مرتب در مورد حیوانات نوشته میشود و تلویزیون هر روز چندین ساعت برنامه در مورد سگ و گربه و حیوانات حیات وحش پخش میکند.  حتی در بعضی کشورهای خاور میانه مسلمان نشین نیز حقوق حیوانات رعایت میشود.   در استانبول بیشتر مغازه داران صبح ها با گربه خود به سرکار میایند.  گربه ها به راحتی در پیاده روها و بازار شهر بدون ترس از لگد و سنگ و چوب لمیده اند و مردم آنها را دوست دارند. سگ ها به جرم نجس بودن تیر باران نمیشوند و دولت آنها را عقیم سازی کرده و در نواحی مختلف رها میکند.  در امارات قانون حمایت از حیوانات وجود دارد. حتی رفتار مردم عربستان با حیوانات بسیار بهتر از مردم این سرزمین است و به گفته دوستانی که برای زیارت به آن دیار سفر کرده اند در اطراف مسجد الحرام کلی گربه  مشغول زندگی و رفت و آمدند که نگهبانان اجازه آسیب رساندن به آنها را به احدی نمیدهند.  سالهاست با یکی از محققین امور حیوانات در تماس هستم که چندی قبل میگفت با تحقیقاتی که در خاور میانه بعمل آورده رفتار مردم ایران با حیوانات بدتر از تمام کشورهای منطقه است.

بمدت ۶ ماه جریان محاکمه دختر ١۵ ساله ای را دنبال میکردم که در آمریکا بچه گربه دوستش را کشته بود.  آخر سر دخترک محکوم به یک سال حبس و چندین سال درمان روانی تحت نظر روانپزشکان و روانکاوان شد تا در آینده دست به جنایات دیگری نزند. حال این را مقایسه کنید با فیلمی که ۴ نوجوان ایرانی  با موبایل و خنده و قهقهه  از نفت ریختن و آتش زدن گربه ای گرفته اند و از طریق بلو توث برای دیگران فرستاده اند و موارد مشابه دیگری  که هیچ اقدامی توسط نیروی انتظامی کشورمان بر علیه این جانیان انجام نمیگیرد.     عقیده براین است افرادی که از کودکی به حیوان آزاری میپردازند در آینده دست به قتل  انسانها هم خواهند زد (برای نمونه "بیجه"  جنایتکاری  که به پسر بچه ها تجاور میکرد و آنها را میکشت در اعترافات خود فاش کرد که در بچگی و نوجوانی تعداد زیادی سگ و گربه را کشته است).

بارها نوشتیم نوزدان گربه های ماده را از آنها جدا نکنید... بگذارید حیوانات هم مادری کنند.  ولی هنوز از گوشه و کنار شهر خبر میرسد کلی بچه گربه های زیبا را آدم های بد دل در کنار یا زیر سطل های زباله شهرداری مگیذارند ... هموطنان مسلمان گربه ها هم حق زندگی خدادای خود را دارند.  آت و آشغال و زباله نیستند.  هموطنان با انسانهائی که از روی دلسوزی به گربه ها کمک غذائی میکنند بد رفتاری نکنید به عقیده من (اگر در منطقه مجتمع های مسکونی هرکدام یک گربه را در پناه خود بگیرند.. برای او آب و غذا و جا تهیه کنندو از هزینه ساختمان او را عقیم سازی کنند دیگر گربه ولگردی در سطح شهر نخواهیم داشت)  ولی کو گوش شنوا .. حتی اگر در یک مجتمع ١٢ واحدی همه موافق و ٢ نفر مخالف نگهداری از این حیوان باشند.. همان ٢ نفر شبانه حیوان را روانه زباله دانی یا محلی دور افتاده خواهندکرد.

 

عکس تنها گربه ای که توسط انجمن حمایت از حیوانات از خانه زن کهنسال سالم بیرون آورده شد و به دوستی واگذار گردید.  بی انصاف ها  ٣ نوزاد این گربه مادر نابینا را بهمراه گربه های دیگر درون گونی انداختند و به هیچ وجه حاضر نشدند محل آنها را بروز دهند.

 

 

 عکسی  از عملیات نجات حیوانات بعد از طوفان کاترینا توسط انسانهای روانی و سادیسمی !!!!!

جند عکس مربوط به آتش سوزی جنگل های استرالیا و نجات حیوانات توسط نیورهای سادیسنی و روانی آن کشور

آب دادن به کوالای تشنه

درمان کوالای سوخته توسط نیروهای دیوانه امداد

 

[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!