همه مخلوقات خدا .....
دفاع از حقوق حیوانات
همه مخلوقات خدا .....
خانه | آرشيو | ايميل

ژاله ف

درباره : یک زن متفاوت با همجنسان خود !!!!!
پروفایل مدیر :ژاله ف

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
امرداد ٩٥
آذر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
اسفند ٩۳
دی ٩۳
آذر ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
اردیبهشت ۸٤
لينکدوني
GREEN BLOG
تالار گفتگوی ایرانیان گیاهخوار
دیده بان حقوق حیوانات
ديده بان محيط زيست
سایت محمد درویش
دلتنگی های مادر زمین
کـانـون وفــا (اولین پناهگاه حیوانات در ایران)
سعید ساربـــان
سپهر سلیمی
سلـــول
دکتر هومن
گرگ تنها
دادخواهی حیوانات از انسانها
پایگاه خبری دامپزشکان ایران
مجله حمایت از گربه های بی سرپرست
وکیل حیوانات
حباب
آوای محیط زیست - محسن تیزهوش
مدارا
گواه
نوشته های سبز
ايران نامه - دكتر سپنتا
آرش - طبيعت و حيات وحش
صدرا
سهیل (دلقک سابق)
زندگی حیوانات
کفتر چاهی
کهن بانو
دکتر لطفی زاده
يوز ايرانی
دانشجوی دامپزشکی
دانشجويان دامپزشکی ... چرا؟
ياد داشت های سعيد
صدائی برای بی صدایان
صدای دامپزشکی - کورش
دنکیشوت معمـار
حمایت از حیوانات - کامران
کاهگل
آوا
آهنگ باران
چشمهای همیشه بیدار زمین
کلینیک دام کوچک
اتوبوس شب
پرنده نگر
روز مرگی
گیاهخواری - زمین - انسان - حیوان
ِDr. Vet
گیاهخوار شو
رضا ترابی - دامپزشکی
سبــز انــدیــش
باگیاهخواری جان میلیونها حیوان را نجات دهید
یخـــاب
یاد داشتهای یک پزشک
پگــاه
میــراث
شیلان
انجمن شوکای کرمانشاه
امیـــریـــه
گـــوش قـــرمــز
سارا صولتی
بــاد ســوار
حیوانات آزمایشگاهی
امیر حسین
یـاد شـادی
سارا صولتی
آرتــا
آیلار
بنجامیــن
وب لاگ مهتاب (موشمول)
مادرم زمیــن
همه گربه های شاعر
یوز پلنگ ایران - پیام احتسابیان
انجمن جبهه طبیعت
دوستدار محیط زیست
حیوانات خانگی
پیشــی نیــوز
کلبــه حیــوانـات
خواب کوتاه (مهندس)
همه چیز درباره ما و گربه هایمان
حیوانات مظلومان بی پناه
شکلات
مسلمان گیاه خوار
دکتر سمپاتیک
دامپزشکی و تازه های داروئی
دانش محیط زیست
مهندس گربه باز
حقــوق حیــوانــات
انجمن حمایت از حیوانات
واگذاری حیونات بی سرپرست
مزرعه حیوانات
http://www.irspca.com/forum/
امید شایگان
آزمايش روي حيوانات
http://animals1995.persianblog.ir/
موضوعات وبلاگ
 
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
جنایتی که دل جهانیان را به درد آورد ولی هر روز در ایرانزمین تکرار میشود

 

اخبار پناهگاه گربه ها

 

چندی قبل فیلمی  روی یوتیوب گذاشته شد که در آن نشان میداد زن میانسالی (درانگلستان) در حال راه رفتن درخیابان با گربه ای مواجه میشود.. گربه با دیدن زن خیلی دوستانه میپرد روی دیوار بغل خیابان و به زن نزدیک میشود .. زن نیز اول شروع میکند به ناز و نوازش گربه و یکهو ناغافل گربه را بلند میکند و میاندازد  درون سطل زباله شهرداری  و درش را میبندد و به سرعت از محل دور میشود. از خوش شانسی گربه خانه ای در آن اطراف مجهز به دوربین مدار بسته بوده و تمام ماجرا را ضبط کرده.

لینک خبر بهمراه فیلم یو تیوب قبل از دستگیری مجرم

http://rt.com/Best_Videos/2010-08-24/kitty-thrown-trash-bin.html

  گربه بیچاره ١۵ ساعت تمام در گرمای شدید بدون آب و غذا داخل سطل خاکروبه ی متعفن میان کثافات میماند تا بالاخره نجاتش میدهند.  فیلم را روی یوتیوب میگذارند تا زن جنایتکار را پیدا کنند و پیدا هم میکنند، زیرا  انگلستان مثل ایران نیست و حیوانات حق و حقوقی دارند و دارای پلیس حیوانات میباشد (نا گفته نماند کل کشورهای متمدن و بعضی از کشورهای خاور میانه از جمله ترکیه نیز دارای پلیس حیوانات میباشد).  انجمن حمایت از حیوانات انگلستان و تعداد بیشماری از مردم متمدن  شکایت میکنند بخاطر این حیوان آزاری ، تااینکه دادگاه  رای به محکومیت زن داد و  او مجبور به پرداخت هزینه بسیار زیادی شد. اما باز هم جریان به همین جا خاتمه نیافت و حرکت ابلهانه این زن چنان نفرت مردم را برانگیخت که مشتریان بانکی که زن در آن کار میکرد خواهان اخراج او از کار شدند زیرا به عقیده همگان به چنین کسی نمیتوان اطمینان کرد و کارهای بانکی را نباید دست چنین دیوانه ای سپرد. این خبر همچنان در جرایدو رسانه های دنیا منتشر میشود و حتی گروهی از حامیان به تلافی فیلمی ساخته و روی یوتیوب گذاشته اند که در آن گربه ای پیرزنی را که روی دیوار نشسته بلند میکند و میاندازدش درون سطل زباله .

اصل خبر

بعد از دستگیری مجرم

جای بسی تاسف است که  این عمل شنیع و نفرت انگیز هر روز در جای جای سرزمین باستانی و اسلامی ما توسط افراد مختلف و حتی مامورین شهرداری انجام میشود و کاری بسیار عادی بنظر میرسد. هیچکس نیز اعتراض نمیکند (حتی انجمن حمایت از حیوانات ایرانزمین).   هفته قبل گربه ماده ای در پارک شفق یوسف آباد زایمان میکند و آنها را برای اطمینان بیشتر و در امان نگاه داشتن از دست آدم ٢پا های بی مروت در گوشه ای کنارساختمان فرهنگسرا قایم میکند.  خواهر من که هر روز در آن پارک به گربه ها غذا میدهد به نگهبان پارک سفارش میکنداز آنها مراقبت کند تا کسی به گربه ماده و بچه هایش آزار نرساند (زیرا جوان تبهکاری گاه در آن پارک رفت و آمد میکند که با دیدن گربه ها آنها را به باد کتک و لنگ و لگد میگیرد و هزار بلا سرشان میاورد).   دیروز عصر نگهبان پارک به خواهرم گفت که مامورین شهرداری با شکایت مسئول فرهنگ سرا شبانه آمدند و بچه گربه ها را جمع کرده در گونی بهمراه زباله های مردم داخل ماشین زباله خورد کن شهرداری انداخته و بردند و صدای گریه و فریاد آنها تا وقتی که کاملا"‌خورد نشده بودند دل نگهبان را لرزاند .  خاک عالم برسر آن مسئول فرهنگ سرا و آن مامورین بی وجدان زباله بر که ۵ طفل معصوم گربه را با بیرحمی تمام داخل ماشین خرد کن اندختند و از صدای ناله های آنها و چشمان اشکبار مادر داغدیده دلشان نلرزید. امیدوارم خداوند بزرگ این جنایات را نادیده نگیرد و  اینگونه اعمال نفرت انگیز را تلافی کند

هفته قبل دختر همسایه وقتی از دبیرستان برگشت برایم تعریف کرد که گربه ای را چندجوان شرور با نخ جعبه شیرینی بسته بندی کرده (یعنی دست و پا و دور شکم و تمام بدن گربه را با نخ محکم بسته بودند بطوریکه قدرت تکان خوردن و نفس کشیدن نداشت) و او را گذاشته بودند زیر لاستیک یکی از دبیران دبیرستان تا با استارت زدن و راه افتادن گربه زیر چرخ ماشین له شود.  دختر همسایه به کمک سرایدار دبیرستان ۴۵ دقیقه کار کرده تا توانسته نخ ها را  با قیچی از بدن گربه چیده و او را رها سازد.

خواهرزاده ام  3 پسر نوجوان را در حالی فراری داده که کنار جوی آبی نشسته و با کارد تیزی قصد تکه تکه کردن گربه بیگناهی را داشتند.  فقط خدا میداند چقدر بلاهای وحشتناک درجای جای این مملکت پر گهر با مردمی پرهنر برسر حیوانات مظلوم میاورند که کسی از آن مطلع نمیشود. انگار رحم و مروت و مهربانی برای بیشتر مردم مفهوم خاصی ندارد.  این جنایات مختص به گربه ها نمیشود.  سگ های بدبخت را به بدترین وجه تا قبل از رسیدن مامورین شجاع و وظیفه شناس شهرداری برای تیر باران کردن.. اغلب با سنگ و چوب میزنند و آش و لاش میکنند. حیوانات ارزشمند حیاط وحش را با گلوله میکشند و دست و پاهایشان را قطع میکنند.  دم روباه نیمه جان را با کارد میبرند تا تزئین یقه لباسشان کنند.  شرمم باد.

از طرفی باوجود این همه گربه بی سرپناه و زندگی زجر بار آنها. بعضی از باصطلاح حیوان دوستان همچنان مشغول خریدو فروش سگ و گربه های مارک دار هستند.

چرا مسئولین مملکتی که اینقدر برضد نگهداری حیوانات شعار میدهند اجازه ورود این حیوانات را صادرمیکنند. گربه های پرشین و سیامی و برمه ای و ..... مرتب از مرزهای کشور از کشورهای اروپای شرقی وارد میشوند.  آیا خبر دارید نصف آنها براثر تغییرات آب و هوائی از بین میروند؟ 

 ای حیوان دوست .. سخنم با توست  چرا از بچه گربه های خیابانی خودمان نگهداری نمیکنی ؟  بچه گربه های زیبا و بدبختی که همگی براثر گرسنگی زیاد و تصادف با اتومبیل و بدرفتاری آدم ها درشرایطی بسیار بد با زجر و درد فراوان از بین میروند... 

 متاسفانه عادات و رفتار حیوانات هم با زمان گذشته تغییر کرده است.  یادمه گربه ماده سالی یک بار در اواسط زمستان جفتگیری میکرد و در بهار زایمان.. اگر بچه هایش را تا ٣ ماه شیر میداد تا سال بعد حامله نمیشد و اگر بچه هایش بدلایل خاصی از بین میرفتند مجددا"‌جفتگیری و  زایمان میکرد ولی حال میبینم گربه های ماده سالی ٣-۴ بار حتی با وجود توله های قبلی جفتگیری کرده و زایمان میکنند. آیا بدلیل تغییرات جوی رفتار حیوانات تغییر کرده و یا بدلیل هورمون هائی که به موادغذائی اضافه میشود؟!  خدا داند و بس..    البته ٩٠%‌ بچه گربه ها بدلیل بیماریهای عفونی و انگلی (مخصوص خود گربه ها که قابل سرایت به انسان نیست) و تصادف با ماشین از بین میروند ولی همین ازدیاد موقت ایجاد رعب و وحشت در میان عده زیادی از هموطنان نموده است که با سخنرانی بعضی دامپزشکان معروف (از جمله دکتر پیام محبی)  وحشت از سرایت بیماریهای لاعلاج‌!!!! شدت یافته و نتیجتا"‌بدرفتاری و ستم به حیوانات بیشتر شده است.

 

جسد ٣ گربه ای که طول هفته قبل در محله ما بدلیل تصادف از بین رفتند

 

Your image is loading...

این گربه شباهت زیادی به فیلیپ داشت و ۵ ماه عمر کرد..حسدش را جمعه گذشته درون سطل زباله شهرداری دیدم

 

Your image is loading...

بچه گربه بسیار زیبائی که قبل از ٣ ماهگی از بین رفت

Your image is loading...
بچه گربه بسیار زیبائی که یک ماه و نیم عمر کرد و ٢ روز قبل جسدش را وسط کوچه دیدم
آی آدمهای سنگدل و بی مروت و بیرحم ایرانزمین..  گربه ها ممکنه تعدادشان زیاد بشه ولی نگران نباشید... مطمئنا" عمر طولانی ندارندو جای شما را تنگ نمیکنند. باز هم تکرار میکنم.. از آنها مرض نمیگیرید.  دلتان برحم بیاد. دست کم در طول عمر کوتاهشان غذائی بگذارید بخورند. اینقدر بخیل نباشید دنیا فقط مال شما نیست... مخلوقات دیگر خداوند نیز حق زندگی دارند.. این حق را از آنها نگیرید.
 
 ضمن تشکر و سپاس فراوان از اعتماد و کمکهای همه دوستان خوبم لینک صندوق کمک برای تاسیس پناهگاه گربه ها  click
 

 


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!