همه مخلوقات خدا .....
دفاع از حقوق حیوانات
همه مخلوقات خدا .....
خانه | آرشيو | ايميل

ژاله ف

درباره : یک زن متفاوت با همجنسان خود !!!!!
پروفایل مدیر :ژاله ف

امکانات و ابزارها


نوشته هاي پيشين
امرداد ٩٥
آذر ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
اسفند ٩۳
دی ٩۳
آذر ٩۳
مهر ٩۳
شهریور ٩۳
تیر ٩۳
خرداد ٩۳
اردیبهشت ٩۳
فروردین ٩۳
اسفند ٩٢
بهمن ٩٢
آذر ٩٢
آبان ٩٢
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
اردیبهشت ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
دی ٩۱
آذر ٩۱
آبان ٩۱
مهر ٩۱
شهریور ٩۱
امرداد ٩۱
خرداد ٩۱
اردیبهشت ٩۱
بهمن ٩٠
دی ٩٠
آبان ٩٠
مهر ٩٠
شهریور ٩٠
امرداد ٩٠
تیر ٩٠
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
بهمن ۸٩
دی ۸٩
آذر ۸٩
آبان ۸٩
مهر ۸٩
شهریور ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
آذر ۸۸
آبان ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
اسفند ۸٧
بهمن ۸٧
دی ۸٧
آذر ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
امرداد ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
اردیبهشت ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
تیر ۸٤
اردیبهشت ۸٤
لينکدوني
GREEN BLOG
تالار گفتگوی ایرانیان گیاهخوار
دیده بان حقوق حیوانات
ديده بان محيط زيست
سایت محمد درویش
دلتنگی های مادر زمین
کـانـون وفــا (اولین پناهگاه حیوانات در ایران)
سعید ساربـــان
سپهر سلیمی
سلـــول
دکتر هومن
گرگ تنها
دادخواهی حیوانات از انسانها
پایگاه خبری دامپزشکان ایران
مجله حمایت از گربه های بی سرپرست
وکیل حیوانات
حباب
آوای محیط زیست - محسن تیزهوش
مدارا
گواه
نوشته های سبز
ايران نامه - دكتر سپنتا
آرش - طبيعت و حيات وحش
صدرا
سهیل (دلقک سابق)
زندگی حیوانات
کفتر چاهی
کهن بانو
دکتر لطفی زاده
يوز ايرانی
دانشجوی دامپزشکی
دانشجويان دامپزشکی ... چرا؟
ياد داشت های سعيد
صدائی برای بی صدایان
صدای دامپزشکی - کورش
دنکیشوت معمـار
حمایت از حیوانات - کامران
کاهگل
آوا
آهنگ باران
چشمهای همیشه بیدار زمین
کلینیک دام کوچک
اتوبوس شب
پرنده نگر
روز مرگی
گیاهخواری - زمین - انسان - حیوان
ِDr. Vet
گیاهخوار شو
رضا ترابی - دامپزشکی
سبــز انــدیــش
باگیاهخواری جان میلیونها حیوان را نجات دهید
یخـــاب
یاد داشتهای یک پزشک
پگــاه
میــراث
شیلان
انجمن شوکای کرمانشاه
امیـــریـــه
گـــوش قـــرمــز
سارا صولتی
بــاد ســوار
حیوانات آزمایشگاهی
امیر حسین
یـاد شـادی
سارا صولتی
آرتــا
آیلار
بنجامیــن
وب لاگ مهتاب (موشمول)
مادرم زمیــن
همه گربه های شاعر
یوز پلنگ ایران - پیام احتسابیان
انجمن جبهه طبیعت
دوستدار محیط زیست
حیوانات خانگی
پیشــی نیــوز
کلبــه حیــوانـات
خواب کوتاه (مهندس)
همه چیز درباره ما و گربه هایمان
حیوانات مظلومان بی پناه
شکلات
مسلمان گیاه خوار
دکتر سمپاتیک
دامپزشکی و تازه های داروئی
دانش محیط زیست
مهندس گربه باز
حقــوق حیــوانــات
انجمن حمایت از حیوانات
واگذاری حیونات بی سرپرست
مزرعه حیوانات
http://www.irspca.com/forum/
امید شایگان
آزمايش روي حيوانات
http://animals1995.persianblog.ir/
موضوعات وبلاگ
 
پشتيباني

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالبساز آنلاين طراحي شده است.

Powered by
Persianblog.ir
Online Template Builder
حیوانات + جنگ + تسلیحات نظامی

(اگر چشمانت چیزی را نبیند قلبت به درد نمی آید)  این ضرب المثل معروف به اضافه سانسور حقایق احتمالا" دلیل صحبت نکردن و نوشتن کمتر در مورد سوء استفاده از حیوانات از زمانهای قدیم تا به امروز در میادین جنگ و در آزمایشات تسلیحات نظامی می باشد.  بدون شک یکی از هولناکترین کنش انسان، به حدی نامعقول  که حتی خبره ترین کارشناسان روابط عمومی نتوانسته اند این عمل را بگونه ای توجیه نمایند.

 

با آغاز هرسال جدید جنگ جهانی سوم  برای میلیون ها حیوان بیگناه شروع میشود.    برای امتحان میزان کارائی تیر اسلحه ها  به سر و چشمان میمون ها تیر اندازی میشود و تعداد دیگری از آنها در تحقیقات مربوط به (جنگ ستارگان) با لیزر سوزانده یا کور میشوند.   جهت کامل سازی جنگ افزار و همچنین تست  پادزهرها مرتبا" مواد مختلف سمی به اسب ، گوسفند، سگ ، گربه و موش  تزریق و یا خورانده میشود و از انواع میمون بعنوان خلبان جنگنده های هوائی آمریکا استفاده میشود که برای نمونه در انجام  و تکرار یکی از این پروژه ها 4000  میمون کشته شدند.  این حیوانات مظلوم  با استفاده از شوک های الکتریکی تعلیم داده میشوند تا در عملیات سوخت گیری و بمب ریزی در ارتفاعات بسیار بالا  شرکت کنند تنها برای اطمینان از  اینکه  هوانوردان در مواقع جنگ بتوانند از عهده اثرات تضعیف کننده پرواز ازمیان تشعشعات  و توده های آلوده  اتمسفر جان سالم بدر برند. این عملیات با برچسب (امنیت ملی) بطور محرمانه صورت میگیرد.

تاثر برانگیزه که در این تحقیقات از موجوداتی استفاده میشود که نه تنها  معنی جنگ را نمیدانند بلکه با صفات دیگر انسانی از جمله  حرص و طمع، تبعیض نژادی، تبعیض جنسی، تعصب دینی ویا تعصبات دیگر  به هیج وجه آشنا نیستند. رومیان در جنگ های خود از  خوک ها بعنوان جنگ افزار استفاده میکردند. خوک ها را با قیر و یا مواد آتش زای دیگر پوشش داده و در زمان نزدیک شدن نیروی دشمن آنها را به آتش میکشیدند.  خوک های آتش زا ناخود آگاه بطرف نیروی دشمن حمله ور شده و باعث اغتشاش و سردرگمی فیلها (که به جای تانک از آنها استفاده میشد)  گردیده و نهایتا" کشته میشدند. 

قدمت استفاده از گربه ها در جنگ  به 2500 سال قبل میرسد ... در جنگ مابین پارسیان و مصریان  سپاه پارس با آگاهی به این حقیقت که مصریان گربه را حیوانی مقدس و روحانی میدانستند تعداد بسیار زیادی گربه را  برای مقابله با ارتش مصر روانه میدان جنگ کرده و در آنجا رها نمود ... سپاهیان مصر که  راهی جز کشتن گربه ها و یا تسلیم نداشتند.. راه دوم را انتخاب کردند.

 در جنگ جهانی اول از گربه ها بعنوان جنگ افزار و سلاح استفاده میشد.   آمریکائیها به امید غرق کردن کشتی های آلمانی به خاطر ترس غریزی گربه از آب و توانائی افسانه ای آنها در فرود آمدن روی 4 دست و پا اقدام به بستن بمب به شکم گربه ها نموده و آنها را با هواپیما های جنگی به آسمان برده و روی کشتی های جنگی آلمان ها رها میساختند با این عقیده  مسخره که گربه بادیدن دریا و ترس از آب تقلا کرده و روی سکوی کشتی فرود آمده و آنرا منفجر خواهد کرد.  این آزمایش گربه پرنده با شکست مواجه گردید از آنجائیکه گربه ها در فاصله پرتاب از جنگنده های هوائی تا رسیدن به دریا از ترس بیهوش میشدند.

 در جنگ جهانی دوم ارتش آمریکا و روسیه  از سگ ها  برای انفجار  تانک های دشمن  استفاده مینموند.  در اسناد باقیمانده از جنگ جهانی دوم نوشته شده که برای این منظور توله سگهای 2-3 ماهه را از مادر جدا کرده و فقط به آنها زیر تانک غذا میدادند تا به این محیط عادت کنند.  درمیادین جنگ سگها را چندین روز گرسنه نگهداری میکردند و با نزدیک شدن تانک های دشمن  سگ ها را درحالیکه مواد منفجره و سیم آنتن انفجار از راه دور  به پشتشان بسته شده بود بطرف تانک ها رها میکردند، حیوانات آزاد شده از شدت گرسنگی  بطور غیر ارادی و از روی غریزه برای جستجوی غذا به زیر تانک های دشمن میرفتند که در این زمان با فشار دادن دکمه انفجار  سگ و تانک  در یک زمان منفجر میشدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

غیر از حضور دائمی حیوانات در زمان جنگ و میادین کارزار،  بیرحمانه ترین و وحشیانه ترین عمل که تنها از انسانهای سادیسمی سر میزند انجام آزمایشات تسلیحات نظامی روی حیوانات بی گناه میباشد که قرن هاست ادامه دارد .  تنها در ایالات متحده آمریکا سالانه دست کم 320000 میمون، سگ، خوک، بز، گوسفند، خرگوش ، گربه و موش توسط وزارت دفاع آمریکا کالبد شکافی و یا معیوب میشوند.  این حیوانات سوزانده میشوند، به میکرو بهای مختلف آلوده میشوند، به آنها تیر آندازی میشود،  منفجر میشوند، شوک داده میشوند، مسموم میشوند.  و دلفین ها این حیوانات باهوش و دوست داشتنی برای کامل کردی سیستم ردیاب های نظامی (سونار) تشریح میشوند. 

معروف ترین آزمایش انجام شده روی حیوانات برمیگرده به سال  1946،  زمانی که 4000 حیوان روی یک کشتی اسکان داده شده و به وسط دریا فرستاده شدند و یک بمب اتمی را  بالای سر آنها منفجر کردند.  بیشتر حیوانات دردم کشته شدند و تعداد دیگری که معیوب گردیده و یا به سختی سوخته بودند.. با گذشت چند روز در اثر مسمومیت تشعشات اتمی از بین رفتند.   ارتش آمریکا با کمال وقاهت از این آزمایش خود باسم  "کشتی اتمی"   یاد میکند. 

 استفاده از دلفین ها برای عملیات نظامی از سال  1960 ابتدا به نیت طراحی اژدرهای زیردریائی آغاز شد و سپس با تحت تاثیر قرار گرفتن از هوش و زیرکی دلفین ها،  پروژه استفاده از دلفین ها گسترده تر گردید. ازقبیل یافتن مین های زیردریائی، راهنمائی غواصان گم شده به محل خود و موارد بسیار دیگر.  

Sgt. Andrew Garrett and Navy dolphin K-Dog participate in a 2003 training exercise near the USS Gunston Hall in the Persian Gulf. The dolphin is outfitted with a tracking device that helps the handler when the dolphin is out of sight.

شاید خبر نداشته باشید که درحال حاضر 75 دلفین و 20 شیر دریائی برای یافتن مین های دریائی در خلیج فارس تعلیم داده شده و مشغول انجام وظیفه میباشند.    خیلی عالیه مگه نه ؟!!     


[ تگ ها : ]
+

قالب اين وبلاگ با استفاده از قالب ساز آنلاين طراحي شده است
©2008 All rights reserved.

Build Your Own Template!