بیرحمی ایرانیان با گربه های مادر

وقت زایمان گربه های ماده فرا میرسد و از این پس متاسفانه ما حامیان اندک مخلوقات بیزبان خداوند شاهد گربه های نوزاد زیادی خواهیم بود که آدم های بدقلب و خود خواه ایرانی از مادر جدا میکنند و در جوی آب و سطل زباله شهرداری و گوشه پیاده روها میاندازند. چقدر بد قلب و بی وجدان. اینها نمیخواهند قبول کنند آن گربه ماده بدبخت مثل خودشان مدتی بارداری را تحمل کرده و درد کشیده تا نوزادانش را بزرگ کند و درآغوش بکشد... 
طفلکی ها هیچ کجا برای زایمان و نگهداری نوزادانشان ندارند و از تمام مجتمع ها بیرون انداخته میشوند.. چه کنند این حیوانات بی گناه و بی پناه در این مملکت ظالم ها ... چه کنند... خدایشان کجاست؟این دین ساده من است :
نیازی به مرجع تقلید ندارد
نیازی به فلسفه های بغرنج ندارد
دین من عقل من است
و مرجع آن وجدان و مهربانی است

 

/ 5 نظر / 57 بازدید
صدف ترهنده

این دین ساده من است : نیازی به مرجع تقلید ندارد نیازی به فلسفه های بغرنج ندارد دین من عقل من است و مرجع آن وجدان و مهربانی است واقعا عالیییییییی!!

سایانا

زیاد با گربه ها گشتی.

شادی

سلام خانم ژاله.خیلی خوشحال شدم از دیدین وبلاگتون.من یه عاشقم!عاشق حیوونات و مخصوصا گربه ها. خیلی ازین وضعی که تو این پست توضیح دادین ناراحت شدم.راستش من شرایط نگهداری از همچین بچه گربه هایی رو دارم بچه گربه ای که به دلیل بی رحمی یه مشت انسان نما از مادرشون جدا شدن و نیاز به مراقبت رسیدگی و سرپرستی دایم دارن. لطفا اگه موردی دیدین بهم اطلاع بدین من با نهایت عشق حاضرم مامانش بشم.سابقه نگهداری از میکس و dlh رو دارم ولی کلا نژاد برام مهم نیست هرگربه ای که باشه فورا عاشقش میشم.فقط بزرگتر از سه ماهه نباشه چون تو سن های بالاتر از دویا سه ماهگی برای نگهداری توی خونه و وفق خورد با شرایط خونگی شدن یکم دیر میشه و اذیت میشن بچه گربه ها. از اینکه افتخار آشنایی با یه هموطن باعاطفه و مهربونی مثل شمارو داشتم واقعا خوشحالم.

saba

من ميخوام ١ ماه ديگه يكي از همين بچه گربه ها رو پيدا كرده و بزرگ كنم از نظر شما اين كار درسته؟ از يه طرف تضمين مي شه كه كه هيچ كدوم از هموطنان نسبتا عزيز نمي خورنش!!!! و از طرفي همون طور كه گفتيد مادرش كلي درد كشيده تا بتونه يه بچه داشته باشه! واقعا نمي دونم بايد چي كار كرد

رضا جلالی

دین تان را از صمیم قلب دوست دارم . دین مهربانی و عقلانیت . موفق باشید