دلیل دیگری برای گریستن

http://allcreatures.blogfa.com/8812.aspx  (لطفا" اگر آشنا در شهرداری منطقه 3 دارید بعد از خواندن مطلب به اینجانب معرفی کنید.. والله ثواب داره)

 --------------------------------------------

چگونه است که اشرفیت انسان در دنیا تا این حد اهریمنی است؟  باندازه ای که سیاره زمین را به جهنمی تبدیل نموده  برای مخلوقات دیگر خدا.

امیدوارم شکنجه گران مخلوقات خدا در تولد بعدی خود به شکل موجودی که زجر داده اند بدنیا برگردند و زندگی آنها ١٠٠٠ برابر زجر آور تر از زندگی موجود بیگناهی باشد که در دست آنها نابود گردیده.

  ای انسان که درک نمیکنی چرا فعالان حقوق حیوانات گاهی چنین عصبی  هستند.. درک نمیکنی چرا من و امثال من برای رنج و بدبختی حیوانات دلمان خون است و اشکمان  جاری؟  دلت میخواهد همچنان در قبال رنج و بدبختی حیوانات نادان و جاهل باقی بمانی؟  بیدار شو از خواب غفلت مگر غیر از اینست که بعد از چندی تو خود نیز خواهی مرد و در چاله ای کوچک زیر خروارها خاک خواهی پوسید.. بیا و با دیدی دیگر به دنیا بنگر و ارزش قائل شو برای زندگی همه مخلوقات خدا.. بگذار آنها هم زندگی کنند و به بهانه های مختلف زجرشان نده...  زندگی همه مخلوقات خدا .. چه کوچک و چه بزرگ با ارزش است.  پس چه نیازیست به اعمال رنج و عذاب و رفتار غیر انسانی؟  آیا تو  واقعا"  اشرف و برترهستی  یا متکبر و خودخواه؟  

انسان کمی درنگ کن و به چشمان بیگناه موجودات زنده دیگر نگاه کن.. آیا آنها درد را  احساس نمیکنند؟  آیا آنها از اینکه جانشان بی دلیل گرفته شود رنج نمیبرند؟ حیوانات قبل از آفرینش انسان بردامان مادر زمین با خیال راحت و در آرامش زندگی میکردند.. از کفش دوزی کوچک تا زرافه ای گردن دارز..حال حتی در دل جنگل ها مخلوقات در قلمرو خودشان نیز از ترس موجود ٢پائی به اسم آدمیزاد که بیجهت جان آنها را میگیرد .. با ترس و وحشت حرکت میکنند.   آیادلت برای قلب های کوچک آنان نمیسوزد؟!

لئوناردو داوینچی پیش بینی کرده بود ... عاقبت روزی انسان در دنیائی زندگی خواهد کرد که در آن با کشت و کشتار دیگر مخلوقات خدا همردیف کشتار انسان برخورد خواهد شد.

من دنبال گفته داوینچی را میگیرم.. روزی انسان به آئینه نگاه خواهد کرد و درآن بدن خود را که با کشتار حیوانات رشد کرده نخواهد دید.. عاقبت روزی خواهد آمد که دیگر مخلوقات خدا زندگیشان بموقع خاتمه خواهد یافت ...روزی خواهد آمد که درخت ها قرنها برپا خواهند ماند و به حیوانات کمک خواهند کرد برای تنفس هوای پاک و پرندگان لانه خواهند کرد در میان شاخ و برگهای آن.   روزی کشتن، خوردن، بدرفتاری، تجاوز، شکار،  اسارت، آزمایش، سوءاستفاده و به زنجیر کشیدن حیوانات جرم خواهد بود... زنده ام فقط به امید دیدن آن روز...

 

/ 0 نظر / 24 بازدید