ای آدمها.... با ما مهربانتر باشید ما را هم همان خدای شما آفریده !

چی میشه یکی از ما را ببرید با خودتون نگهداری کنید؟؟ ... نمیبینید چقدر سختی میکشیم تو کوچه و خیابانهای این شهر شلوغ ؟!؟

حالا دوست ندارید ببرید داخل خانه عیب نداره ... اگر هر مجتمع نگهداری از یک گربه بی خانمان را بعهده بگیه و از هزینه شارژ ساختمام اقدام به واکسیناسیون و عقیم سازی بکنند .. دیگه در شهر گربه آواره نخواهیم داشت... آیا این کار سختیه... حتی تحمل این را هم ندارین؟
 
 
 
                  


/ 5 نظر / 56 بازدید
احسان

سلام دوست عزیز وبلاگ خیلی جالبی دارید. من مطالبتون رو خواندم عالی بود. ممنون میشم به وبلاگ منم سربزنی و تبادل لینک کنیم.

مریم

سلام با نگهداری و مراقبت و غذا دادن به گربه‌ها موافقم اما با عقیم کردنشون کاملا مخالفم فکرش رو بکنید هر کس یک گربه رو عقیم کنه! نسل گربه‌ها منقرض می‌شه. با این قانون مخالفت با داشتن حیوان خانگی و بیرون آوردنشون توی کشور ما هم که دیگه اوضاع بدتر می‌شه. همینطوری کسی زیاد اهل نگهداری حیوان خانگی توی ایران نیست و تعداد کسانی که این کار رو می‌کنن به نسبت جمعیت انسان‌ها خیلی کمه. حالا با عقیم کردن که نسل گربه‌های خیابون کاملا منقرض می‌شه. مثل این‌که بخواهیم گنجشک‌ها رو عقیم کنیم که کم بشن که کسی اونارو با تیرکمون یا تفنگ بادی نزنه! به نظرم بهتره فرهنگ درست نگهداری ترویج بشه نه انقراض نسل.

فاطمه

من با اطمینان صد در صد به شما می گویم که حداقل 50 در صد گربه هایی که متولد می شوند در اثر تصادف با خودروها می میرند. بیماری های عفونی و گرسنگی و حیوان آزاری توسط مردم بی وجدان بماند!

فاطمه

من با اطمینان صد در صد به شما می گویم که حداقل 50 در صد گربه هایی که متولد می شوند در اثر تصادف با خودروها می میرند. بیماری های عفونی و گرسنگی و حیوان آزاری توسط مردم بی وجدان بماند!

ناشناس

سلام تازه با سایتتون اشنا شدم من و مامانم به گربه ها غذا میدیم اول از یک گربه شروع شد و الا ن تعداد گربه هامون به 15هم میرسه خیلی دوسشون دارم و مامانم با عشق بهشون غذا میده ولی با اینکه همسایه ها و مردم رهگذر با دیده تعجب نگاه میکنن و طوری برخورد میکنن انگار داری گناه کبیره انجام میدی از این کار خسته و دلسرد نمیشه