مامان جون باز  داریم جامونو عوض میکنیم؟ 
از این ساختمان جدید هم بیرونمون انداختن... چه بیرحمند این آدما.. حالا چی میشه ما هم یک گوشه از ساختمان بزرگشون زندگی کنیم.

بچه چقدر حرف میزنی.. مگه ندیدی چطور خواهر و برادرت را انداختن تو سطل زباله شهرداری من فقط تونستم تو رو نجات بدم... مجبورم هی جامو عوض کنم وگرنه تو را هم از من میگیرن یک بلائی سرت میارن
 
 
/ 5 نظر / 36 بازدید
تبادل لینک رایگان

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم انصافا وبلاگ زیبایی دارین.این رو جدی میگم... امیدوارم موفق باشین. لطفا برای تبادل لینک به وبلاگ ما هم سری بزنید.

مهمان

سلام این کامنت رو تو وبم گذاشتن گفتم انجامش بدم ضرر که نداره شما هم دوست داشتی انجامش بده تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست............ 20 روز دیگه منتظر یک معجزه باش تروخدا بفرست ا(ین رو برام فرستادن )

ح3ـین

سلام خیلی عکس جالبیه ... موفق باشید

سارا

الآن من که جیگرم کبابه بره این گربه ها تکلیفم چیه دردمو به کی بگم که هیچکس درمانگر نیست انگار خدا گفته من فقط تو همین نماز روزه های تزئینیتون هستم

سارا

مهمان محترم من به حضرت زینب اعتقاد دارم ولی به شما و این اراجیف که معلوم نیست کیا راه انداختن و مد کردن و اسلامو مسخره همه کردن اعتقاد ندارم شما هم بهتره این وظیفه بزرگتونو در جاهای مربوطه انجام بدید و در سایتهای مربوطه نه اینجا بدرود. دوست عزیز صاحب وبلاگ یکم وبلاگتو سر و سامون بده مخصوصا اینجا بخش نظرات رو که معلوم نیست کی به کیه یه کادری چیزی آخه نظرا رفته تو هم یه جای پاسخ دادنی به شخص پاسخ دهنده بزار موفق باشی.