سال نو مسیحی بر عزاداران امام حسین مبارک بـــاد !!!

هوا نسبت به هفته قبل  چندین درجه سردتر شده است .. از عصر تا بحال باران بدون توقف  میبارد و من در فکر گربه ۵ ماهه بدبختی که عکسش را در پست قبل گذاشته بودم برای واگذاری و صاحبان بی معرفت نکردندکمی بیشتر  تحمل کنند تا برابش جائی پیدا کنیم. دیروز خبردار شدم ٣ روزه گربه را برده اند انداخته اند در پارک ملت .. به این امید که خانمی هر روز صبح آنجا به گربه ها غذا میدهد!!!!  ای بی انصاف ها این گربه را از خانه اش بیرون کردید گربه ای که به شما عادت داشت .. گربه ای که شما را فامیل خود به حساب می آورد.. گربه ای که شب ها روی لحاف میخوابید و در آغوش دخترتان نوازش میشد.. حال چه روزگاری دارد این حیوان بیگناه..  کجای آن پارک بزرگ بدون هیچ سر پناهی خیس از آب  از ترس و  وحشت درگوشه ای کز کرده و به خود میلرزد . ای بی انصاف ها.. چرا اینگونه با زندگی مخلوقات دیگر خدا بازی میکنید.  من فقط عکس این گربه را دیده ام و از عصر تا بحال از فکرش بیرون نیامده ام.. چطور دلتان آمد؟!   گربه ای که در خانه بزرگ شده و زندگی کرده از نظر فیزیکی  با گربه های بیرون تفاوت زیادی دارد و سرما به شدت  آزارش میدهد.. میترسد..  به جای امن و آغوش انسان نیاز دارد.. لعنت برشما انسانهای بیرحم که بچه گربه ای میاورید و بعد از مدتی دلتان را میزند و راهی خیابانش میکنید که شانس زنده ماندنش ٢٠% بیشتر نیست.  کاش کمی تحمل میکردید .. دست کم تا بهار.. تا وقتی که سرما تمام شود.. ای بیرحم ها آیا از خشم خدا نمیترسید ؟! حتی اینقدر انصاف نداشتید که قبل از اخراج گربه یکبار دیگر با من تماس تلفنی بگیرید.

فردا قرار بود به  باغ وحش بروم و کمی غذا برای گربه های بدبخت آنجا ببرم که با این وضع  ترجیح میدهم به پارک ملت بروم بلکه  گربه بینوا را پیدا کنم.

چند ماهی است صمیمی ترین دوست دوران نوجوانی خودم را که از اول دبیرستان با هم بودیم و بعد  برای ادامه تحصیل با هم به انگلستان رفتیم بعد از ٢٠ سال دوری و بی خبری  از طریق فیس بوک پیدا کرده ام ... من فکر میکردم او در آلمان است و او هم فکر میکرد من در در نقطه دیگری از دنیا. نشان به آن نشانی که هر دو در این مملکت خراب شده بودیم و محل زندگیمان هم نزدیک به هم. گفتیم امشب شام بیرون برویم ... به ۴ رستوران سر زدیم همه از قبل رزرو بود برای شب ژانویه... گویا همان آدمهای مسخره ای که تا دیروز با ماشین های آخرین سیستم و صد قلم آرایش و پالتو پوست و انگشتر برلیان  سر صف نذری امام حسین برای پر کردن قابلمه غذای با هم جنگ و  دعوا میکردند ... حال شب ژانویه مسیحی را جشن گرفته اند.  چه ملت مسخره ای هستیم ما مردم ایرانزمین  که هنر همچنان فقط نزد ما است و بس... چه هنر هائی.. خودمان را بزک کنیم و با هفت قلم آرایش و موهای ژل زده برویم سینه زنی و کشتار وحشیانه گوسفند و گاو شتر را تماشا کنیم و ٢ روز بعد سال نو مسیحی را جشن بگیریم و می بنوشیم و پایکوبی کنیم (پس ماه محرمتان چه شد؟)  چه ملت مسخره ای.. هر چه سرمان میاید حقا که حقمان است.

(با عرض معذرت از ٢٠%  انسانهای واقعی ساکن این سرزمین که  عاشق مادر زمین و طبیعت و همه مخلوقات خدا هستند و حتما"‌ نوشته های اینجانب را تائید میکنند).

 درضمن موقعیت را مغتنم شمارده سال نو میلادی را به مسیحیان واقعی تبریک میگویم.

 

به وب لاگ (عقاید یک دلقک) سر بزنید و برای (قندون)‌ دعا کنید

http://soheil1351.blogfa.com/

/ 87 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
persian cat

سلام ژاله جون خوبی؟خداوندا خیلی وحشتناک!یه حالی شدم مو به تنم سیخ شد وقتی اینارو دیدم!گریم گرفت![گریه]آخه چرا؟چرا انسان فک میکنه حق داره همه چیز رو تحت سلطه بگیره؟چرا بعضی از انسانا فک میکنن خیلی آدمن؟چرا این کارای وحشیانه رو میکنن آخه؟چطور دلشون میاد به خاطر فخر فروشی چنین کنن!چطور دلشون میاد به خاطر چشیدن طعم گوشت های مختلف حیوونارو بکشن؟شنیدم توی کره خوشمزه ترین غذا گوشت سگ!که حیوون بیچاره رو با چاقو نمیکشن بلکه انقدر با چوب وچماق میزننش تا بمیره چون نظرشون اینه که اینجوری خوشمزه تر میشه[گریه]راستی گلم عکس بچه هام رو گذاشتم!اون سری گفتی عکسا باز نشد امیدوارم این سری باز شه!

خاکبان

سلام وب زيبايي دارين و مطالب جالب و تکان دهنده اي از کشتار حيوانات را اطلاع رساني مي کنيد واقعا از استفاده پوست مرا دچار ترديد و فکر فرو برديد براستي ما انسانها : به کجا چنين شتابان ميرويم ؟

متی

سلام ژاله جان . من همیشه تمام سعی خودمو میکنم و به گربه هایی که توی محلمون هستن غذا میدم . خودم چندین نسل گربه داشتم اینجا متاسفانه نمیتونیم گربه هارو توی خونه نگه داریم . کلی عکس از گربه عزیزم که اسمش بن بود دارم . خیلی بهش رسیدم و حسابی بزرگ و قویش کردم . خودش هم خیلی زرنگ بود و شکار می کرد . ولی از دستم فرار کرد !‌ الان هنوز توی محلمونه و میبینمش و بهش غذا میدم ولی دیگه فقط موقعی که گرسنس میاد در خونمون میو میو !‌ من اگه یکی از این جنایتکارا دستم بیفته خودم پوستشونو به جای پوست حیوونا می کنم.

رهگذر

ژاله جان آدرس بلاگم رو تغيير دادم كاش ميشد گروه هاي حمايت از حيوانات تشكيل داد و ميتونستيم متحد تر عمل كنيم

رهگذر

سلام رفيق راستش من به پستهاي قبلي مراجعه كردم ولي چيزي نديدم ماشالا پستا خيلي زيادن اگه ممكنه يه كم بيشتر راهنمايي كن و شرايط عضويت رو بگو ما هم هستيم[گل]

رهگذر

در پست 29 دي آدرسم رو اشتباه دادم آدرس درست اينه: http://lac.persianblog.ir

مطلب زیبای شما در سایت پارسینه درج شد.با تشکر

بنجامین

خیلی دیر دیدم. متاسفم اما می دانم که مسیح عاشق قلب مهربان تو هستش کریسمس عیدی سینت نیکولاس امثال برای همه ما وجود همدیگه برای هم هستش همه ی ما که در کنار یکدیگر به نجات طبیعت فکر می کنیم و من ایمان دارن مسیح از شما بیشتر خوشنود هست تا بعضی از هم کیشان من که تمام وقتشان در هتلها و جشنهای رنگارنگ گذشت. کاش امثال باشد در این کریسمس. کلیسا سپید پر از برف. تا داماد سماوی نبیند هیچ گناهی در ردای عروس کلیسا. ککاش امثال باشد در این کریسمس جوانان پر ز فیض مسح. هر یک چو نور درخشان با هم!! حمد گویند خداوندگارشان را. درود بر تو ژاله عزیزم امیدوارم امثال سال زیبایی باشه برای همه ما